Rozwiązania

Najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie ochrony mienia

CZym się zajmujemy

Pierwsza linia ochrony obiektów fizycznych

Nasze autorskie rozwiązanie wykorzystujące sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe pozwala dostarczyć usługę ochrony obiektów na wyższym poziomie niż ochrona fizyczna w nieporównywalnie niższej cenie.

Ponad 200 zadowolonych klientów

Nasz system został sprawdzony na wielu obiektach różnej wielkości. Chronimy zarówno domy jednorodzinne jak i duże budowy. Nasi pracownicy to wysoce wykwalifikowani fachowcy dostarczający kompleksową usługę ochrony mienia.

Nasz zespół R&D dokłada wszelkich starań aby optymalizować wykorzystywane algorytmy i dostarczać innowacyjne produkty w zakresie ochrony mienia. Nasze rozwiązanie jest unikatowe i pionierskie w skali światowej. 

Kim jesteśmy

Grupa pasjonatów nowych technologi i ich wykorzystania do ochrony mienia

Wszyscy nasi pracownicy to osoby o dużej wiedzy technicznej z wieloletnim doświadczeniem w zakresie świadczenia usług ochrony.

Operatorzy systemu posiadają wiedzę i doświadczenie w zakresie analizowania alertów dostarczanych przez nasz system tak aby zapewnić 100% bezpieczeństwa. Reagują natychmiastowo na każde zagrożenie.

Zespół techniczny wykonuję instalację naszego systemu u klientów z zachowaniem wszelkich standardów branżowych. Są to osoby z dużym doświadczeniem, które w sposób ciągły doskonalą swoje umiejętności m.in. poprzez udział w szkoleniach organizowanych przez producentów sprzętu.

Zespół R&D pracuję nad ulepszaniem naszych algorytmów i usprawnianiem działania systemu oraz wprowadza najnowsze rozwiązania z zakresu ochrony na naszych instalacji.

Człowiek plus sztuczna inteligencja

Zaawansowany arsenał bezpieczeństwa

wyszkoleni operatorzy
koncesja mswia w zakresie ochrony
grupy
interwencyjne
sztuczna
inteligencja
bezpieczeństwo danych
zarządzanie
ryzykiem
najnowsze rozwiązania
CYFROWE bezpieczeństwo
Scroll to top